Osiemnastka, pięćdziesiątka, osiemdziesiątka – zorganizuj niezwykłe urodziny

Obchodzenie urodzin dla zaproszonych oznacza śpiewanie „Sto lat” i zadowolenie z prezentów. Zorganizowanie celebry to całkiem duży wysiłek i dłuuugą checklistę. Przyrządzenie jedzenia, wyczarowanie dekoracji, obdzwonienie zaproszonych i duże sprzątanie po wszystkim to niewątpliwie spore wyzwanie. Catering urodzinowy powinien to ułatwić, lecz czy warto zadbać o coś więcej?

Zwróć uwagę na to przy przygotowywania urodzin

Urodziny to ważne święto, gdy możemy nacieszyć się czasem się z najbliższymi i przyjaciółmi, aby nacieszyć się wspólnym gronem osób, radosną zabawą i tańcami. Bezwględnie zadbaj o dobre menu – należy zatroszczyć się o to, by było wyborne i by go nie zabrakło. Czy musisz zorganizować to we własnym zakresie, szczególnie gdy są jeszcze domowe zajęcia, a poza tym opiekujesz się małymi dziećmi? Z pomocą nadciąga catering urodzinowy. Firma przyrządza zestaw dań i jeszcze dostarcza wszystko prosto do domu – gdy sobie tego zażyczysz pomoże również nakryć do stołu, a nawet serwować posiłki. Catering urodzinowy można wybrać na wiele sposobów. Tradycyjny obiad, szwedzki stół czy zimne przekąski przy tradycyjnych nakryciach – do Ciebie należy decyzja. Jednakże podczas ostatniej dekady pojawił się sposób organizowania urodzinowego przyjęcia w postaci samoobsługowej. Wystarczy sięgnąć po wystarczającą zastawę oraz rozstawienie blatów, tak by uczestnicy zabawy mieli do nich nieskrępowany dostęp. Na szwedzkim stole pojawiają się zarówno zimne, jak i ciepłe posiłki, gdyż specjalne rozwiązania zapewniają utrzymanie temperatury.

Szczegóły robią różnicę – nie zapomnij o wyczarowaniu niezwykłej atmosfery

Udane urodziny to także dodatki i dekoracje (niezależnie od wieku osoby obchodzącej swoje święto). Postaw na mnóstwo balonów, serpentyn i konfetti z położonymi w widocznym miejscu paczuszkami oraz życzeniami w łóżku. Wyczaruj niesamowitą atmosferę dla bliskiej osoby – i nie chodzi o to, by całość była bardzo pracochłonna i droga. Najenergiczniejsze przygotowania odbywają się rzecz jasna przed okrągłymi urodzinami, nie zapomnij wtedy umieścić tablice informujące o odbywającej się uroczystości, napisy życzące stu lat oraz gadżety, które wpadną w oko gościom i bohaterowi wieczoru.
Każdy wie, jak dużo emocji przyniosą sprawnie urządzone urodziny – pamiętaj o tańcach i zaproszeniu gości, zamów catering urodzinowy i nastaw się na szampańską zabawę

.

Post Author: ds_admin